www.Vysledky-Sportka.com

Aktuální výsledky losování Šťastných 10 ze dne: 3.3.2020

Tah
Tah 43 18 8 51 36    45 71 16 69 68
65 27 39 46 80    47 70 44 12 77
Královské číslo
Královské číslo 43
Šance milion
Šance milion 4 5 4 3 4 2

Zobrazit starší výsledky z archivu: celý archiv

Každý den vám budeme posílat upozornění na aktuální výsledky na e-mail.

Novinka! Generátor náhodných čísel Šťastných 10

ŠŤASTNÝCH 10

Nebaví vás čekat na slosování Sportky? Tah hry Šťastných 10 od společnosti SAZKA je tu pro vás každý den.

Ve sloupečku s čísly zaškrtněte tipované hodnoty – minimálně jednu a maximálně deset. Označte počet čísel, která jste hádali, a zvolte výši sázky. Pokud si přejete vsadit více než 100 korun, využijte 'Násobný koeficient', který naleznete na pravém kraji sázenky (maximální hodnota pro hru Šťastných 10 je 200 korun). Na jedno slosování můžete pomocí jedné sázenky podat až čtyři rozdílné tipy.

Chcete-li vše nechat náhodě, požádejte obsluhu terminálu o "náhodný tip" - sdělte jí, zda chcete sázet jeden až čtyři sloupce, a informujte ji o výši svých sázek – vše ostatní provede za vás.

KRÁLOVSKÁ HRA

Spolu se Šťastných deset můžete podáním jediné sázenky hrát i Kálovskou hru. Během každého tahu je první z tažených čísel označené jako Královské číslo – pokud jste toto číslo tipovali, máte vyhráno!

ŠANCE MILION

Stále to není vše. Vsaďte si navíc i Šanci milion a znásobte svou šanci výhry – Šance milion zakládá na shodě samostatně losovaných čísel s označením vaší sázenky, které naleznete v pravém dolním rohu.


Chcete hrát doplňkové hry Královská hra a Šance milion? Nechte příslušná pole volná a nic nepoznačujte. Pokud chcete hrát Šťastných 10 samostatně a dalších dvou připojených her se neúčastnit, políčka zaškrtněte.

Zda jste vyhráli, zjistíte na našich stránkách.Chyba? Nápad na zlepšení?
Napište nám to!
Zavřít

Máte nápad na zlepšení či vidíte chybu? Dejte nám vědět.